blog našich mažoretek

16. května 2008 v 4:07
Vážení,
toto by měl být BLOG našich malých mažoretek, který by měl mapovat jejich vystoupení, s tím, že si zde můžete uveřejnit vaše fotečky a podělit se o ně s ostatníma. Psát články a recenze na vystoupení, jako třeba pan Kolář psal o vystoupení v rumburském DK. Vše je samozřejmě dobrovolné a jen na vás.
Tyto stránky by měly sloužit i k tomu, aby jste se dozvěděli, kdy a kde bude další vystoupení a popřípadě i popis cesty, kde se nachází daná budova či hřiště, co vzít sebou, jaké budou členské příspěvky atd...
Na stránkách se může podílet kdo chce a kdo má vřelý vztah k webovým stránkám může dělat administrátora, nebo dát podnět k lepšímu zviditelnění práce našich dětí, pod vedením našich Janiček.
Pro naší potřebu jsem zřídil i mailovou adresu mochomurky.jirikov@seznam.cz , ze které budeme rozesílat termíny připravovaných akcí na vaše mailové adresy. Poprosil bych vás, kdo má možnost se připojit doma k mailu, nebo i v práci, aby mi zaslal na tuto adresu jen pozdrav. Stačí napsat ahoj. Jde o to, abych si vytvořil seznam a pak vše zasílal hromadně. Kdo mail nemá, tak bude dostávat vše písemně jako dosud.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 20. května 2008 v 10:40 | Reagovat

Plně souhlasím s názorem p.Koláře.I pro nás bylo čekání na vystoupení nekonečné.Holky byly skvělé,ale bylo nám jich líto.A to,že paní řiditelka poukazuje na to,že vše dělá zadarmo,to by snad ani psát neměla!Buď dělá z dětmi proto,že chce,nebo ať to nedělá vůbec!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama