Červen 2008

Jablonská hůlka - vystoupení

30. června 2008 v 12:45 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením
Zde najdete videa jednotlivých vystoupení. Jsou zde i naše holky, aby bylo vidět, jaká je konkurence. Dole najdete anketu, kde můžete hlasovat o nejhezčím vystoupení. Na stránkách www.youtube.com jsou tyto videa pod odkazem: Jablonská hůlka 2008 a název oddílu mažoretek.

videa

28. června 2008 v 18:16 | Miroslav Vachta |  video
všechny naše videa jsou již v rubrice: komentáře k vystoupením,
nebo je naleznete na stránkách www.youtube.com, kde si do vyhledávání zadáte:
mažoretky Jiříkov, a tam najdete všechny pohromadě.

Jablonská hůlka

28. června 2008 v 18:11 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením
Jablonská hůlka, první ročník přehlídky mažoretek
Vyráželi jsme z náměstí v Jiříkově dne 22.06. v pěti vozech. Počasí nám přálo, a tak nechyběla ani dobrá nálada. Po menších orientačních zmatcích jsme nakonec dorazili ke škole, kde byl sraz. Na holčičky už čekala chladná třída se spoustou sladkostí a pití, kde měly vynikající zázemí. Celá akce začala pochodem městem za doprovodu bubnu a dechové hudby, ale protože bylo strašné vedro, děvčata toho měla už dost. Průvod končil zpět na hřišti, kde se seřadily všechny oddíly. Na píseň "Holky z naší školky", představily všechny najednou kousek své sestavy. Pak se jen čekalo na samotné vystoupení v chládku třídy. Naše holky byly díky Markétce a Natálce nejmladšími účastníky a sklidily opět aplaus.
Po vystoupení všech devatenácti oddílů následovalo závěrečné defiléééé, při kterém každý oddíl obdržel účastnický list. Mimo to každá z holek dostala taštičku s upomínkovými předměty. Největší radost byla z černých balónků, které jim krátily volné chvíle.
Následovala cesta domů. Tato akce byla sice náročná, ale z mého pohledu jedna z nejhezčích, které jsme se účastnili. Snad budeme pozváni i na další ročníky, které by měly následovat v intervalu dvou let.
Je potřeba pochválit i organizátorky a popřát jim mnoho zdaru do dalších let.
Fotky jsem dal zase do galerie/ vystoupení 2008/ Jablonská hůlka, tak je zkoukněte.

vystoupení v Jiříkově, jarmark

21. června 2008 v 21:27 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením
Komentář k vystoupení dodám, zatím jen video ZDE na youtube.com
Slavnostní nástup se starostou a jeho gardou
Fotky z jarmarku najdete v galerii/ vystoupení 2008/ jiříkovský jarmark 21.06.2008
Další fotky naleznete na webu pana Wittgrubera z dopoledne a z odpoledne. Fotky z pátečního zahájení jarmarku a fotbalového utkání se starou gardou jsou ZDE.
PS: rodiče, pokud chcete přidat své video, nebo jen poslat komentář, tak jej pošlete na mochomurky.jirikov@seznam.cz nebo miroslavvachta@seznam.cz a já ho tam přidám s vaší autorizací. Počkám cca týden a pak máte smůlu

poslední informace

15. června 2008 v 16:40 | Miroslav Vachta |  ostatní
Poslední informace k nadcházejícímu víkendu:
20.06.2008 - pátek - trénink v 16:30 u školy Jiříkov, účast rodičů nutná
21.06.2008 - sobota - jiříkovský Jarmark - sraz v 09:30 na náměstí, děvčata učesaná, oblečená
22.06.2008 - neděle - Jablonská hůlka - sraz Jiříkov náměstí v 10:15 hod
s sebou: kostým, bílé tričko, ponožky, cvičky, hůlku, kartičku pojištěnce, pití, svačinu

v nejbližší době nás čeká - změna

11. června 2008 v 16:24 | Miroslav Vachta |  ostatní
ZMĚNA - akce s hasičema Jiříkov se nekoná. Informace potvrzená paní Berkovou.

v nejbližší době nás čeká

5. června 2008 v 9:00 | Miroslav Vachta |  ostatní
Dvě nejbližší akce v Jiříkově, kde budeme vystupovat. V prvním případě je to jisté. Druhou akci musí potvrdit paní Berková. Dne 22.06. je odjezd na "Jablonskou hůlku". Čas odjezdu bude upřesněn na tréninku.

video z Dymníku_2

4. června 2008 v 8:54 | Miroslav Vachta |  video
Tady máte další vystoupení našich Mochomůrek. Tentokrát na plese SRPŠ, který se jako každý rok nevydařil. Zato vystoupení holek nemělo chybu.
Na YOUTUBE opět ZDE.

video z Dymníku_1

3. června 2008 v 6:44 | Miroslav Vachta |  video
Přidávám video z našeho prvního vystoupení na Dymníku, které bylo na plese rybářů. Druhé, opět z Dymníku, ještě dodám. Pokud se někomu z vás podařilo natočit akci v DK Rumburk a má to na DVD, tak se mi prosím ozvěte. Toto jediné vystoupení jsem nenatočil. Týká se to i fotek. Kdo fotí na akcích a chce je zveřejnit, zašlete mi je na mail, rád je přidám. Nemusí to být hromadné focení. Vaše dítě může být i samostatně a pokud o něm něco napíšete, vytvořím pro naše děti jednotlivě i jejich profily. Co dělají, co mají rádi, co je zajímá, atd... Je to na vás.
Video na YOUTUBE je ZDE.

vystoupení v Jiříkově, hřiště

2. června 2008 v 18:11 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením
Naše Mochomůrky vystupovaly na jiříkovském hřišti místního fotbalového klubu Spartak Jiříkov. O poločasové přestávce předvedly své vystoupení, za které sklidily bouřlivý potlesk. Tato akce byla svolána na poslední chvíli, a tak jsme se opět nesešli všichni. Na samotném vystoupení se to však již tolik neprojevilo, protože děvčata si na tuto situaci již zvykla.
Zároveň přinesla i trochu štěstí našim hráčům, kteří remizovali s týmem Šluknov B - 1:1.
Byla zde i domluvena další akce, což je Jablonská hůlka, jejíž prezentaci jsem vám přinesl v článku: co nás čeká, v rubrice kalendář akcí. Účast je přislíbena od 14 děvčat a je potvrzena pořadatelům.
Samotné vystoupení je opět na YOUTUBE.com a to ZDE nebo ve flash animaci pod článkem.