nové fotky, videa a poděkování

3. července 2008 v 22:22 | Miroslav Vachta |  video
Nazdárek lidičky,
dnes jsem přidal další videa do článku: Jablonská hůlka - vystoupení. Je to vše, co mám k tomuto tématu. Máte tam i anketu s hlasováním, kdo byl nejlepší.
Pokud má někdo více, tak mi dejte vědět. Rád to tam přidám. Do konce příštího týdne dodám i komentáře, které jsem slíbil. Čekal jsem, že někdo něco napíšete a pošlete mi to mailem, abych to mohl zveřejnit, ale nikdo se mi neozval.
Do článku: Jablonská hůlka dodám ještě dvě videa ze závěrečného defilééééé a konečného pochodu. Taky bych tam měl dát fotku účastnického listu. Tu budu scanovat, tak kdo by ji chtěl přeposlat mailem, dejte vědět. Na stránkách bude v menším formátu, protože maximum je 250 MB.
Mám taky od Jany Berkové DVD z vystoupení ve Varnsdorfu ve sportovní hale, na akci: Kytička pro maminku, tak kdo bude chtít, stačí se ozvat.
Jako poslední dodám článek o vystoupení ve školce v Jiříkově ve spolupráci s Janou Berkovou a taky akci u hasičárny, kterou perfektně (jak jsem slyšel z vyprávění) zorganizovala Jana Marschnerová. Moc jí tímto děkuji i za práci s pamětními listy. To bude do konce prázdnin asi vše. Pokud někdo něco máte, nebo budete chtít zveřejnit i věci, co se přímo netýkají mažoretek, jsem vám k dispozici. Rád bych taky od vás obdržel fotky holek do jejich profilů, abych to dal přes prázdniny dohromady. Teď budu mít cca měsíc dost času.
Závěrem tedy přeji holkám školačkám hezké prázdniny. Těm, co půjdou v září do školy, ať se jim tam líbí a ty co zůstávají ve školkách, ty se mají nejlépe. Tak jim snad jen hodně hraček a sluníčka.
Všem ostatním HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA
PS: oběma Janám děkuji za bezvadné vedení naše kroužku a za to, jak se našim dětem věnují ve svém volném čase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama