Březen 2009

oznámení V.

15. března 2009 v 11:22 | Miroslav Vachta |  ostatní

DNE 21.03.2009

se koná ples

FOTBALISTŮ

na DYMNÍKU v Rumburku.

Sraz je v 19:30, s sebou RŮŽOVÝ i MODRÝ kostým,


HŮLKU i POM-PONy

----------------------------------------------------------

!!! POZOR !!!

PATEČNÍ TRÉNINK 20.03.2009 TÍMTO NEODPADÁ


vystoupení na Dymníku VI.

12. března 2009 v 16:50 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2008/2009
Hned druhý den po vystoupení na plese hasičů jsme jeli na další vystoupení. Opět na Dymníku, a to na ples sportovců. Mimochodem, na plese jsme zůstali s Berkovýma do konce a ten se velice vydařil. Předvedli jsme vystoupení s hůlkou i pompony.

Poděkování patří i panu Jiroutovi, který nám toto umožnil jako organizátor a také nás prezentoval i na sponzorském listu, díky. Návštěvnost našich stránek tak stoupá a dostáváme se do podvědomí i lidí, kteří o tomto "sportu" nic neví. Také doufáme, že jsme se líbili, a že jsme si zajistili i vystoupení na příští rok.

Fotky jako obvykle dodali Vlastníkovi a jsou zde. Tentokrát to byla velká zásoba a tak jsem předělal i horní menu, kde jsem dvě použil. Za všechny děkuji.
V létě bych je rád nahradil nějakou novou u zátiší, venku, nebo tak nějak. Zatím nechám takto.

Vystoupení na youtube jsou taky přiložena, ale nevím, jak to nyní bude dál. Portál má problém s autorskými právy, ale ty by se na tato videa neměla vztahovat.

BATONPOM-PON


Další vystoupení se chystá zatím až na duben viz pozvánka, změny upřesní paní Berková nebo Marschnerová.

pozvánka

8. března 2009 v 14:54 | Miroslav Vachta |  ostatní
Na duben jsme dostali pozvánku na vystoupení v Jiříkově na náměstí. Přikládám.
------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na den 18.4.2009 se Jiříkov připojuje k akci pořádané taneční skupinou STARS Varnsdorf, kdy bude autobus s doprovodným programem objíždět města a obce výběžku. Toto bude i součástí zápisu do knihy rekordů u Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Akce bude ve znamení sčítání včech návštěvníků a účinkujících, kteří budou na sobě mít něco žlutého. V souvislosti s tímto, pouze cca 15-ti min programem, vás žádám o sdělení, zda se v průběhu dopoledne (9:30 - 11:30 hod.) nezúčastníte se svým vystoupením nebo vystoupeními na náměstí v Jiříkově ? Rádi bychom vás tam viděli. Díky

Ing.Šmíd Ludvík - vedoucí odboru vnitřní správy MěÚ Jiříkov

nový sponzor mažoretek

7. března 2009 v 13:12 | Miroslav Vachta |  ostatní
Novým sponzorem našich mažoretek se stal pan Jan Malý.

Aktualizovaný seznam naleznete zde.

vystoupení v DK II.

7. března 2009 v 12:35 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2008/2009
První březnové vystoupení jsme absolvovali v Domě kultury v Rumburku, na plese hasičů.
Tentokrát jsme šli jen s hůlkami a naše řady rozšířila opět nová členka Klárka Petrová z Jiříkova.
Fotky z akce naleznete opět v rubrice galerie, vystoupení 2009, nebo rovnou zde. Jako vždy je naším dodavatelem rodina Vlastnikových. Ostatní se stále nezapojili.

Aktualizovaný seznam mažoretek je zde.

Nově díky pracovníkům DK máme možnost se podívat na vystoupení z ptačí perspektivy. Děkujeme.


vystoupení na Dymníku V.

2. března 2009 v 21:01 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2008/2009
V únoru jsme vystupovali ještě jednou na Dymníku, na plese školy SRPŠ. Bylo to poprvé, kdy jsme se představili se sestavou s pom-pony. Naše děvčata se tak mohou pyšnit novou sestavou, se kterou se nyní budou prezentovat na dalších vystoupení. Ta další nás čekají 6. a 7. března. Jedno v Domě kultury a jedno, kde jinde, než na Dymníku na plese sportovců.

Fotečky naleznete zde a opět děkuji Vlastníkům a tentokrát i Skálům, i když jejich fotky jsem nezařadil. Přesto děkuji a prosím i další, aby se zapojili.

Pom-pony POPRVÉDruhá skladba na SMOKIE samozřejmě nesměla chybět.Obě naše starší holky opět vystupovaly i s druhou skupinou mažoretek z Jiříkova, ale na výslovné přání jejich členek, zde tato vystoupení neuvádím, protože bych nerad, aby měly nadále pocit, že si bereme jejich úspěch za svůj.

Já osobně smekám, že během cca 20 minut, jsou schopné předvést čtyři různá vystoupení. Zároveň zde uvádím na pravou míru to, proč jsem je zařadil na naše stránky.
Vystoupení se konalo v tělocvičně v Jiříkově a kromě těchto dvou děvčat, vystupovala i Verča Kolářová s aerobikem. Prezentoval jsem tak všestrannost našich děvčat, jen jsem nečekal, že se setkám s nepochopením a závistí. Takže, pokud jsem se dotkl i aerobiček, tak se omlouvám, ale na tyto stránky budu dávat, co uznám za vhodné já sám a ne to, co si myslí děvčata z konkurenční skupiny. To jen tak na vysvětlenou.

Zároveň nechápu, proč naše stránky navštěvujete ??? Tyto stránky jsou určeny mažoretkám jako takovým a v tomto duchu se budou nadále ubírat. Závist je hold lidská vlastnost. Co dodat.