Květen 2011

Hrádecká Bambulka

30. května 2011 v 16:39 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2010/2011
04.06. se nezadržitelně blíží a tak ještě před akcí dodávám slíbená videa.

12.03. maturitní ples je nahraný zde
19.03. ples DK Rumburk zde

Děkuji Karlovi Šlengrovi za dodaná videa. Mezi dodanými bylo jedno i z loňské Lomnice, kde se mi nějak nezadařilo naše holky pobrat v tělocvičně. Kdo má zájem je to zde, na youtube. Pokud ještě něco chcete dohrát, nebo nějaké fotky sdílet s ostatními, je potřeba mi je jen dodat.

A je to tady ....
tradiční průvod městem

BATON

POM-PON

závěrečné defilé

Májová mažoretka

18. května 2011 v 20:56 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2010/2011
V neděli 15.05.2011 jsme se účastnili soutěže, i když to by mělo být taky v uvozovkách

"Májová mažoretka"

v České Lípě.

Dlouho jsem se nerozepsal a nerozvedl svou úvahu o tom, co si myslím o některých vystoupeních a soutěžích. V úvodu ovšem zdůrazňuji, že je to pouze můj názor, aby se zase někdo neosočoval na soubor mažoretek jako celku.

Takže, jak začít. Nejprve bych měl udělit body, nebo alespoň v mém případě 3 NEJ:

1) nej ... horší soutěž, na jaké jsem doposud byl - absolutní chaos, nevyvěšené rozpisy jednotlivých souborů, jak jdou za sebou, pouze výpis kategorií. Pro člověka, který se tam jde podívat na své dítě, nebo jeho příbuzný, tak neví, kdy, jak, co ... Následovalo pak nevyhnutelné, že se sháněli soubory na poslední chvíli.

2) nej ... neprofesionálnější - pokud porota z deseti týmů, které se účastní nedokáže vybrat první tři a musí si udělat malé finále, kam postoupí pět souborů, které během půl hodiny vidí podruhé za sebou ... co dodat. Pouze se tím maximálně natahoval čas a nikoho to nemohlo bavit. Pochopil bych to u souborů, kterých by bylo 20 a víc. Ale když v porotě sedící pan Karel Řídel, který u toho jevil dojem, že se mu chce spát, tak je to pochopitelné, že se rád podívá dvakrát.

3) nej... chaotičtější - tady musím zdůraznit, že jsme nikdy žádnou soutěž nepořádali, a tak nevím, zda by jsme nedopadli podobně. Ale za ty čtyři roky, co jezdím s děvčaty po soutěžích, tohle bylo NEJ !!!

Jako poslední bych zde asi zmínil, že pokud někdo, jako taneční škola DUHA pořádá, nebo se podílí na pořádání takovéto akce, tak nechápu, jak je možné, že v porotě sedí pan Karel Řídel a choreografem v týmu TŠ Duha je Helena Řídelová. Zřejmě to nebude střet zájmu, nebo v případě nepostupu, by nebyla večeře? To už nechám na každém, co si o tom myslí. V každém případě, mě osobně tento pán nepřesvědčil. Dojem spícího porotce si nezasloužila ani ta děvčata.

Nakonec jsem rád, že jsem si všechna vystoupení natočil a můžu se poučit o tom, co se takto složené porotě líbí a nebo posoudit laickým okem, zda porota vybrala správně. Nebo zda poděkovat našim vedoucím, které nejsou průbojné, švadleně za to, že nám ušila nejhnusnější kostýmy, které se ostatně všude jinde líbily a ostatní holčiny nám je záviděly. A nebo, zda se na to prostě rovnou ne..... .

výsledky najdete zde
fotky jsou, ale .... málo světla a můj malý aparátek si s tím lépe neporadil. Pokud má někdo lepší, čekám ....., doplním

Takto cvičila naše děvčata BATON


POM-PONy, další medaile do sbírky


- příště se sejdeme v Hrádku nad Nisou 04.06.2011

pojďte s námi do pohádky

6. května 2011 v 23:42 | Miroslav Vachta


1. Máj

4. května 2011 v 18:37 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2010/2011
Ve svátek práce jako každoročně vystupujeme na sjezdu KSČM.
BATON
při převlékání vystoupila skupina: "Babča stars tým" Varnsdorf

POM - PON

Varnsdorf 2011