Květen 2012

12 000

7. května 2012 v 20:11 | Miroslav Vachta |  ostatní
KDO bude dvanáctitisícím návštěvníkem ???

duben - květen

6. května 2012 v 12:47 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2011/2012
Dne 30.04.2012 vystoupila děvčata na náměstí v Jiříkově, při stavění májky

BATON



Dne 01.05.2012 jako tradičně ve Varnsdorfu na sjezdu KSČM - fotky

BATON

POM-PON


Dne 12.05.2012 v Mikulášovicíchna slavnostech - fotky

BATON


POM-PON


Českokamenická mažoretka

3. května 2012 v 0:01 | Miroslav Vachta |  komentáře k vystoupením 2011/2012
V sobotu 28.04.2012 se konala Českokamenická mažoretka, kde naše děvčata vystoupila s hůlkou i pom-pony.

BATON


POM PON


Výsledková listina - konečné pořadí:

Kategorie 1A - minimažoretky - hůlka


1. Berušky Benešov nad Ploučnicí
2. Baby Trixi TJ Sokol Duchcov
3. Mostecké mažoretky Kopretinky
4. Skittles Děčín
5. Irisky Proboštov

Kategorie 2A - mladší kadetky - hůlka


1. Mini Sluníčko Most
2. Fialky II Česká Lípa
3. Alimrajky Ústí nad Labem
4. Mini Trixi TJ Sokol Duchcov
5. Malé Perličky Kryry
6. Růžičky Proboštov

Kategorie 3A - starší kadetky - hůlka


1. Mostecké mažoretky Kameličky
2. Vlčata Roudnice nad Labem
3. Apricotstars Děčín a Ladybirds Benešov
4. Jablůňky Jablonné v Podještědí
5. Mochomůrky Jiříkov
6. Poupata Duchcov

Kategorie 4A - mladší juniorky - hůlka


1. Fialky I Česká Lípa
2. Velké Perličky Kryry
3. Apricotstars Děčín
4. Mažoretky Sluníčko Most
5. Trixi TJ Sokol Duchcov

Kategorie 5A - starší juniorky - hůlka


1. Vlčice Roudnice nad Labem
2. Hvězdičky Jiříkov
3. Slunečnice Duchcov
4. Ladybirds Benešov nad Ploučnicí

Kategorie 6A - mažoretky mix - hůlka


1. Českokamenické mažoretky
2. Krušnohorky Dubí
3. Dračice Dubí

Kategorie 1B - minimažoretky - pompony


1. Mostecké mažoretky Kopretinky
2. Mini Tleskačky Česká Kamenice

Kategorie 2B - kadetky - pompony


1. Mažoretky Mini Sluníčko Most
2. Mochomůrky Jiříkov

Kategorie 3B - mladší juniorky - pompony


1. LIMAXIS Česká Kamenice
2. Apricotstars Děčín
3. Pusinky Poniklá
4. Dračice Jablonné v Podještědí
5. Sluníčka Duchcov
6. Velké Perličky Kryry

Kategorie 4B - starší juniorky - pompony


1. Ladybirds Benešov nad Ploučnicí
2. Hvězdičky Jiříkov
3. Sluníčko Most